Маловисківська гімназія

7 лют. 2015

Зустріч випускників

5 лютого в Маловисківській гімназії відбулась незабутня зустріч колишніх випускників цього закладу.
30 груд. 2014

Зустрічаємо Новий Рік!

26 грудня у Маловисківській гімназії відбулось веселе новорічне свято для учнів 9-11 класів, програму якого підготували одинадцятикласники на зразок телевізійного шоу «Хто зверху?».
26 груд. 2014

Тиждень німецької мови та зарубіжної літератури

З 22 по 26 грудня у Маловисківській гімназії були проведені заходи присвячені тижню німецької мови та зарубіжної літератури.
25 груд. 2014

Літературно-музична композиція "І загорається свіча"

25 грудня в Маловисківській гімназії відбулось свято поетичного слова – учні 10-Б класу, під керівництвом вчителя світової літератури Сидоренко В.О., підготували літературно-музичну композицію «І загорається свіча».
22 груд. 2014

Пишаємось спортивними перемогами

19 грудня 2014 року в Мар’янівській ЗШ пройшов районний етап змагань серед шкіл Маловисківського району з настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів І – ІІІ ступенів у залік районної спартакіади школярів в 2014 – 2015 навчальному році.
16 груд. 2014

Вітаємо з перемогою!

8 груд. 2014

Здобутки гімназистів в обласних інтелектуальних змаганнях

7 грудня 2014 року в Кіровоградському ОЦДЮТ відбувся Чемпіонат Кіровоградської області з «Ерудит-квартету та своєї гри». Гімназію представляли учні 9-их класів.
5 груд. 2014

Психолого-педагогічний семінар

5 грудня 2014 року відбувся психолого-педагогічний семінар на тему: «Профілактика суїцидальної поведінки та особливості роботи з 5-ми класами».
4 груд. 2014

Говоримо про героїв сьогоднішнього дня

4 грудня 2014 року у 6-А класі проведено виховну годину до Дня Збройних Сил України.